KRĘGIELNIA został partnerem „Legnicy Przyjaznej Rodzinie”!

2 marca podczas konferencji prasowej odbywającej się w Parku Rozrywki Play City, Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski podpisał porozumienie z 6 kolejnymi podmiotami uczestniczącymi w projekcie wsparcia rodzin wielodzietnych. Tym samym lokal "Kręgielnia" dołączył do grona partnerów "Legnicy Przyjaznej Rodzinie".


Posiadaczom Kart Dużej Rodziny przysługują specjalne ulgi w 32 instytuacjach. W Kręgielni ulga ta wyniesie aż 25% na grę w Kręgle (od poniedziałku do piątku).
Legnicki projekt wsparcia dla wielodzietnych rodzin, związany z ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny, staje się coraz bardziej popularny wśród mieszkańców naszego miasta. Każdego miesiąca do korzystania z miejskiego programu przystępuje ok. stu członków dużych rodzin. W ciągu niespełna dwóch lat obowiązywania krajowych zasad Karty, otrzymało je w Legnicy ponad 3,5 tys. osób. Od momentu wprowadzenia uchwałą Rady Miejskiej ulg i preferencji stosowanych tylko dla legniczan (maj 2015 r.) karty otrzymało aż 1.866 mieszkańców. W tej chwili korzystać z nich może już 735 wielodzietnych rodzin. To zainteresowanie rośnie.


*zniżka NIE obowiązuje na grę w Kręgle w soboty i niedzielę, usługi gastronomiczne, grę w bilard, automaty.